top of page
Pravidla webových stránek

1. Buďme prosím přívětiví a zdvořilí

Respektujme jeden druhého. Zdravé debaty, kdy nemusíme vždycky všichni sdílet stejný názor, jsou přirozené. Ve finále všichni táhneme za jeden provaz. 

2. Neprojevujte žádné nenávistné projevy ani šikanování

Dbejme všichni na to abychom se zde cítili bezpečně. Šikana jakéhokoli druhu je zakázaná a netolerujeme žádné posměšné komentáře týkající se rasy, náboženství, kultury, sexuální orientace, pohlaví nebo identity.

3. Žádné propagace ani spam

Svým chováním dávejte této skupině víc, než si z ní berete. Sebepropagace, spam, které nejsou relevantní k danému tématu nejsou povolené. Propagaci svým produktů a služeb používejte v rozumné výši, které vycházejí ze zdravého rozumu. V případě, že je to nutné můžete vkládat relevantní odkazy. Jakmile by správce objevil známky přeháněné propagace nad rámec zdravého rozumu, má právo zakročit bez upozornění předem. Veškeré námitky je možné sdělit na adresu info@pmgc.eu.

4. Respektujme soukromí všech

Být součástí této skupiny vyžaduje vzájemnou důvěru. Ve skupinách se mohou vést vážné, užitečné diskuze, které ale taky mohou být citlivé a soukromé, sdílejte proto prosím jen příspěvky. Pro sdílení komentářů opět používejte zdravý rozum.

5. Žádné dezinformace, konspirace ani extremismus

Nikdy prosím nesdílejte žádné dezinformační ani konspirační weby. Pokud chcete poukázat na určité nebezpečné informace z těchto dezinformačních webů, sdílejte pouze snímek obrazovky.

6. Sdílení z jiných skupin

Sdílejte prosím příspěvky z jiných skupin pouze v případě, že již daný příspěvek někdo nevložil před Vámi. Nejsme Facebook, kde hrozí, že pouze některé příspěvky jsou sdíleny jen některé skupině členů. Opět i v tomto ohledu používejte zdravý rozum. Vždy je nejlepší sdílet přímo od zdroje, ať již je to zpravodajské médium, či osobní profil. Ideální je proto sdílet články nebo komentáře na stejné téma pod jedním (prvním) příspěvkem.

7. Vedeme věcnou a konstruktivní diskusi bez urážek

Máme zájem o širokou diskusi, který se snaží řešit problémy, týkající se především problematiky Elektronické Evidence Tržeb, popřípadě různých platebních metod. Nevkládejte příspěvky jen tak bez svého názoru, ani výkřiky, fráze, nadávky a hesla. Zaměřte se především na fakta, které posuzujete ze svého pohledu na věc.

FAKTA
 • Jak mám přidat svůj příspěvek?
  Stačí se registrovat pomocí vašeho e-mailu a nebo sociálních sítí Facebook nebo Google. Jakmile dojde ke schválení správcem stránek, je Vám umožněno vkládat příspěvky
 • Mohu do příspěvků vkládat obrázky?
  Ano! Pro přidání obrázku se řiďte těmito jednoduchými kroky: Klikněte na místo, kde chcete vložit obrázek a vložte obrázek nahráním z vašeho počítače. Dbejte prosím zásady, že obrázky by většinou neměly být větší než 200 Kb. Při překročení tohoto limitu má správce právo obrázek vyjmout a nebo upravit.
 • Mohu do příspěvků vložit video?
  Ano! Můžete snadno přidat videa z YouTube nebo z Vimea: Stačí kliknou na místo, kam chcete vložit video a vložte URL adresu videa z YouTube nebo Vimea. Nesnažte se vkládat video přímo z vašeho počítače. Video bude správcem odebráno.
 • Jak mohu upravit nebo odebrat text po vložení příspěvku?
  Ano, je to možné. Stiskněte tlačítko v horním pravím roku okna příspěvku (tři tečky) a zvolte upravit. Po úpravě můžete opět dát příspěvek uložit.
bottom of page