top of page

Platební brána eCommerce

Nabízíme standardní napojení na platební bránu pro akceptaci platebních karet. 

Máte možnost si vybrat z několika způsobů, jak si naintegrovat svoji platební bránu.

 ​

Pro integraci plateb do vašeho webového eShopu máte několik možnosti: 

SECURE PAY

SecurePay je jednoduché a snadno integrované platební řešení pro malé podniky. Platební stránka umožňuje obchodníkům bezpečně zpracovávat online transakce s minimální integrací. Údaje o kreditní kartě zpracovává bezpečně.

 

SecurePay podporuje řešení iFrame a přesměruje držitele karty z webu obchodníka na náš hostovaný web.

Jak funguje přesměrování?

Držitelé karet jsou přesměrováni z webu obchodníka na naši hostovanou platební stránku, aby zadali své platební údaje a dokončili proces transakce.

Jak funguje iFrame? 

Naše řešení SecurePay iFrame umožňuje obchodníkům načíst nebo vložit zabezpečenou platební stránku mimo web v rámci svého webu. Z pohledu držitele karty je celá transakce dokončena na vlastní webové stránce obchodníka.

Všechny naše řešení podporují 3D Secure Transakce od společností Mastercard a VISA

PLM_eCommerce_new_securepay.jpeg

Pay Like Me | B-GATEWAY

B-Gateway poskytuje obchodníkům a partnerům úplnou kontrolu nad jejich online zpracováním karet a umožňuje jim vytvářet aplikace pro zpracování transakcí, které mohou zpracovávat platby z jejich webových stránek.

Jak funguje přesměrování?

Stejně jako SecurePay je umožněno přesměrování na naši hostovanou platební stránku. Jedná se o vyšší úroveň integrace prostřednictvím H2H protokolů. 

 

Je možné použít přímé Host-to-host propojení?

B-Gateway je možné nastavit tak, že platební stránka je ve správě našeho partnera a autorizační systém vypořádává již konečnou transakci. U této integrace je nutné dodržet přísné PCI-DSS požadavky asociací a před spuštěním platební brány je nutné provézt příslušné certifikace. V tomto případě se jedná o standardní projektové připojení. 

Nabízíme celou řadu webových služeb, které obchodníkům umožňují stahovat údaje o urovnání, podvodech, sporech a transakcích do jejich vlastních systémů (XML / CSV).

Snímek obrazovky 2021-04-23 v 0.39.21.png

Pay-by-link

Pay-by-link je jednoduché a ideální řešení pro obchodníky, kteří používají jednoduché řešení, kdy po dokončení nákupního košíku se vytvoří odkaz na platbu pomocí rozhraní B-online. Tento odkaz je odeslán zákazníkovi, který je převeden na zabezpečenou platební stránku, kde se platba dokončí standardním způsobem. Jedná se o velice zjednodušené zpracování pro zákazníky. 

PLM-ECommerce.jpg
bottom of page